смт. Смоліне. Смолінська загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів


remember me

 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

We welcome you to our site!


News
All news
Apr 17, 2018

День цивільного захисту
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, в школі відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя. План роботи був дуже цікавий та насичений. Вранці школярі зібрались на подвір’ї школи на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту. На першому уроці вчителі провели бесіди та інструктажі з питань ЦЗ. Протягом дня учні підготували та захистили тематичні газети, колажі, лепбуки. Під час евакуації учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. Класні керівники 2-4-х класів провели естафети, а вчитель фізичного виховання з 5-11-ми класами провів військово-спортивні змагання. Вчителі провели вікторину «Багато знати – вміло діяти» - в якій учні показали високі результати. Після загальношкільної лінійки відбулося засідання ланок невоєнізованих формувань школи та підведення підсумків і проведення наради за результатами дня ЦЗ. День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.
Apr 12, 2018

Вітаємо з перемогою! Так тримати!
Команда "Екстрім" взяла участь у ІІ етапі Фестивалю ДЮП (дружини юних пожежників) та виграла 1 місце. Як відзначили члени журі, кожна команда творчо підійшла до вирішення завдання та оригінально розкрила темaтику безпеки життєдіяльності. Щодня в нашій державі виникає в середньому 130-140 пожеж, на яких гине 10-12 чоловік, знищуються значні матеріальні цінності. Одна з поширених причин виникнення пожеж — це пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед дітей постійно проводиться роз’яснювальна і виховна робота.
Apr 11, 2018

Акція "За чисте довкілля"
В один із сонячних квітневих днів учні і вчителі Смолінської загальноосвітньої школи №1 вийшли на прибирання прилеглої території школи та долучилися до акції "За чисте довкілля". І ніяка робота не могла завадити загальним веселощам, сміху, змаганню, адже гуртом працювати і швидше, і веселіше!


Apr 4, 2018

Будиночки для птахів
Міжнародний день птахів — екологічне свято, яке відзначається щорічно 1 квітня. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни. День птахів відзначали і у Смолінській школі. Учні 2 класу, разом з класним керівником, встановили шпаківні.
Apr 3, 2018

ЗНО
В 11 класі пройшла виховна година присвячена підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання та профорієнтацій захід.
Mar 30, 2018

Фізико-математичний марафон
30 березня 2018 року на базі Смолінської ЗШ №1 успішно, вже всьоме, пройшов, традиційний для учнів Маловисківського району, Фізико-математичний марафон. Під час марафону шкільні команди з різних загальноосвітніх навчальних закладів Маловисківського району, які складаються з учнів 5-11 класів, справляються із завданнями, які потребують кмітливості, логічного мислення, уміння знаходити причинно-наслідкові зв’язки. Дистанція марафону розбита на станції – цього разу їх було 16. Причому, цьогорічний марафон був присвячений 100-річчю Академії наук України.