смт. Смоліне. Смолінська ЗШ № 1 І-ІІІ ст.

Д И Р Е К Т О Р    Ш К О Л И

Майстренко

Олександра    Павлівна

Народилася 28 липня 1962 року в с.Тартак   Чечельницького району Вінницької області. В 1979 році закінчивши Чечельницьку середню школу вступила на фізико – математичний факультет Кіровоградського педагогічного інституту імені О.С.Пушкіна. Після закінчення в 1984 році отримала направлення на посаду вчителя математики та фізики в Якимівську середню школу Маловисківського району. В 1986 році була переведена на посаду вчителя математики в Смолінську середню школу №1.З 1992 року з посади вчителя математики переведена на посаду вчителя фізики. За роки роботи в даній школі займала посади заступника директора з виховної роботи, заступника директора з навчально – виховної роботи. У 2009 році була призначена директором школи.