смт. Смоліне. Смолінська ЗШ № 1 І-ІІІ ст.


запомнить

 

Мы рады приветствовать Вас на нашем сайте!Новости
Все новости
22.06.2018

Випускний вечір
Ідуть роки, летять хвилини, біжить нестримно дикий час. Та весь цей вечір, безсумнівно, не згасне в пам"яті у нас.
31.05.2018

Пришкільний табір "Веселка-2018"
В період з 31 травня по 19 червня в школі працював оздоровчий табір "Веселка". Оздоровлювались учні 1-8, 10 класів. Щось у травневому бузковому повітрі, бентежить нині душу дітворі. Надходить золота пора канікул, усі ми в таборі, бо літо на дворі!!!
30.05.2018

Останній дзвоник
"От скінчились уроки, скінчилось навчання. Розставання надходить нам час. І звучать найщиріші і милі вітання й побажання найкращі для нас. На лінійку зібралась уся наша школа й пролунає останній дзвінок. І проляжуть дороги аж за виднокола, в серці лишиться кожен урок."


17.05.2018

День вишиванки
"Оберіг-сорочку вишила для сина, візерунком стали квіти України: маки та волошки, мальви біля хати. Долю для дитини вишивала мати."
09.05.2018

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Наша школа долучилася до урочистостей присвячених Дню пам'яті та примирення і 73-й річниці перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні. Заходи розпочалися урочистою ходою від Смолінського НВО. Біля пам'ятника загиблим воїнам відбувся мітинг-реквієм «Ви перемогли - ми пам`ятаємо», під час якого учнями Смолінської ЗШ №1 було внесено «Рушник Пам'яті». Почесну вахту біля могил несли учні 6 класу. На закінчення усіх присутніх пригощали польовою кашею.
08.05.2018

День пам'яті та примирення
В День пам’яті та примирення - пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини, з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, в школі проведено тематичну виставну та виховні години. Символом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги є червоний мак.