Блокова система вивчення української мови

ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я

підручник для першокласників

Заболотний, О. В, Українська мова [Текст]. 5 клас : підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. / О. В. Заболотний, В. В. Заболотний. – К. : Генеза, 2013. – 256 с.

Довідник для абітурієнтів та школярів. Географія

– К.: Літера ЛТД, 2007. У довіднику докладно подано теоретичний матеріал основних курсів шкільної географії для підготовки до виступу у вищі навчальні заклади та державної підсумкової атестації учнів. До кожного розділу подано тестові завдання. У додатку пропонуються визначення основних географічних понять.