смт. Смоліне. Смолінська ЗШ № 1 І-ІІІ ст.


запомнить

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Мы рады приветствовать Вас на нашем сайте!Новости
Все новости
28.12.2017

Новорічні свята в Смолінській ЗШ
28 та 29-го грудня на базі Смолінської загальноосвітньої школи №1 пройшли новорічні свята. Хай Новий рік з добром до Вас прийде, Здоров'я, сміх і радість принесе, Різдво з колядою хай завітає, Щастям безмежним Вас благословляє!
07.12.2017

Тиждень правознавства
З 4 по 8 грудня в Смолінській школі провели тиждень правознавства. Проведені виховні години, конкурс малюнків та правова гра "Що? Де? Коли?" вчителя правознавства Емельяненко Т.А. Важлива не кількість знань, а якість їх. Можна знати дуже багато чого, не знаючи найпотрібнішого (Лев Толстой).
05.12.2017

День Збройних Сил України
З 4 по 8 грудня проведена декада військово-патріотичного виховання, 5 грудня змагання "Кращий допризовник школи". Взяли участь: Алєксійчук Павло, Сидоренко Ілля, Комаров Кирил (11 клас) та Талмазан Дмитро (10 клас). Переможцем став Талмазан Дмитро.


28.11.2017

Семінар-практикум директорів
28 листопада 2017 року на базі Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум директорів шкіл Маловисківського району на тему: «Формування інноваційного освітнього простору закладу на засадах компетентнісного підходу».
10.11.2017

Акція "Від серця до серця"
Девіз: "Добро починається з тебе"
09.11.2017

Всеукраїнський диктант національної єдності
В День української писемності та мови учні Смолінської школи взяли участь в написанні диктанту національної єдності. Девіз цьогорічного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".